Produkt dnia
Tivo Specjał królika 1kg
Tivo Specjał królika 1kg
37,50 zł
Versele Laga Cuni Complete Adult 8kg
Versele Laga Cuni Complete Adult 8kg
160,00 zł
szt.
Versele Laga Cuni Complete Adult 500g + 150g Gratis!
Versele Laga Cuni Complete Adult 500g + 150g Gratis!
16,90 zł
Zuzala Sianko tymotkowe 500g
Zuzala Sianko tymotkowe 500g
15,00 zł
Tivo Sianko dla Niejadków 500g
Tivo Sianko dla Niejadków 500g
18,00 zł
szt.
Tivo Lipa 100g
Tivo Lipa 100g
6,00 zł
szt.
Tivo Babka lancetowata 600g
Tivo Babka lancetowata 600g
22,00 zł
szt.
Tivo Mniszek lekarski 600g
Tivo Mniszek lekarski 600g
23,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Producenci

Bezpieczeństwo

 

Bezpieczeństwo w naszym sklepie jest priorytetem. Korzystamy z usług renomowanych firm, które pomagają nam dbać o Państwa bezpieczeństwo. Na bieżąco monitorujemy i podejmujemy wszelkie działania, żeby Państwo mogli bezpiecznie zrobić zakupy.

 

Polityka bezpieczeństwa obejmuje następujące obszary:

 

Towar

Decydując się na zakupy w naszym sklepie, nie muszą się Państwo obawiać, że po zakupach zostaną z towarem, który nie spełnia Państwa oczekiwań. U nas chronią Państwa przepisy konsumenckie oraz możliwość zwrotu lub wymiany towaru na inny. Więcej informacji w tym temacie w dziale reklamacje i zwroty.

 

Płatność

Jeśli mają Państwo obawy związane z elektronicznymi płatnościami, to rozwiązaniem jest możliwość płatności u kuriera w momencie odbioru przesyłki.

Proszę pamiętać, że każdy przelew bankowy zostawia po sobie ślad na koncie bankowym – i nie ma możliwości zaginięcia przelewu.

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa transakcji uruchomiliśmy płatności online nawiązując współpracę z renomowaną firmą Blue Media.

 

Przesyłka

Przykładamy dużą wagę do odpowiedniego przygotowania towaru do wysyłki. Bez względu na to czy kupujecie Państwo jeden czy wiele produktów, każda przesyłka jest odpowiednio zabezpieczona w transporcie.

Małe produkty wysyłamy w kopertach wzmacnianych folią bąbelkową, a większe pakujemy w odpowiedniej wielkości pudełka, które zabezpieczone są przed wilgocią folią strech oraz oklejane taśmą, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia.

Ponadto przesyłki kurierskie są ubezpieczone od zaginięcia lub uszkodzenia w trakcie transportu, dlatego nie muszą Państwo obawiać się, że stracą wpłacone pieniądze. W przypadku zaginięcia przesyłki niezwłocznie wyślemy zamówienie ponownie lub dokonamy zwrotu wpłaconych środków.

 

Certyfikat SSL

Dla Państwa bezpieczeństwa uruchomiliśmy certyfikat SSL, który szyfruje Państwa połączenie i chroni prywatne dane. Aktywny certyfikat potwierdza zielona kłódka oraz https:/ przed adresem www sklepu. Autentyczność i ważność certyfikatu można sprawdzić klikając w zieloną kłódkę.

 

Ochrona danych osobowych

W celu realizacji zamówienia obowiązkowe jest podanie prawdziwych danych osobowych. Nad bezpieczeństwem przetwarzania Państwa danych czuwa Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych - GIODO.

Dbamy o odpowiednie przechowywanie i zabezpieczenie Państwa danych osobowych zgodnie z wymogami ustawy, co możemy potwierdzić numerem zgłoszenia naszej bazy danych do GIODO.

 

Legalnie działająca firma

Eko Straganik jest polską firmą wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Wpis oraz wszelkie dane można sprawdzić online na portalu CEIDG:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl