Produkt dnia
Versele Laga Cuni Complete Adult 8kg
Versele Laga Cuni Complete Adult 8kg
160,00 zł 150,00 zł
szt.
Versele Laga Cuni Complete Adult 500g + 150g Gratis!
Versele Laga Cuni Complete Adult 500g + 150g Gratis!
16,90 zł
Zuzala Sianko tymotkowe 500g
Zuzala Sianko tymotkowe 500g
13,00 zł
szt.
Tivo Lipa 100g
Tivo Lipa 100g
6,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Producenci

Czas realizacji zamówień

 

W naszym sklepie w opisie danego produktu publikujemy informację o stanie naszego magazynu oraz o przewidywanym czasie wysyłki zamówienia. Wynosi on zazwyczaj od 24 godzin do 7 dni. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera towary z różnymi czasami realizacji, o dacie dostarczenia paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.

 

Termin wysyłki

Moment wysyłki zamówienia określany jest na podstawie naszego stanu magazynowego, spodziewanych dostaw oraz informacji uzyskanych od dystrybutorów i producentów.

Nie wszystkie produkty, które oferujemy w naszym sklepie są dostępne w naszym magazynie od ręki (choć staramy się na bieżąco uzupełniać ofertę), część z nich musimy sprowadzić na zamówienie - a to dodatkowo wydłuża proces zamówienia o kilka dodatkowych dni.

Pomimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o terminach wysyłki, z uwagi na ilość i jakość czynników (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mają wpływ na tą informację, możliwe jest zarówno skrócenie, jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia.

Jeśli czas realizacji zostanie wydłużony lub nie będziemy mogli zrealizować Państwa zamówienia - skontaktujemy się.

 

Aktualizacja stanów magazynowych

Nasz sklep jest wyposażony w funkcję aktualizacji stanów magazynowych. Proszę pamiętać, że pomiędzy momentami aktualizacji informacji o stanach magazynowych prowadzimy sprzedaż i klienci składają nowe zamówienia poprzez różne kanały sprzedaży (sklep, allegro lub zamówienia telefoniczne).

Istnieje prawdopodobieństwo, że mogą Państwo kupić produkt, który chwilę wcześniej został sprzedany w innym kanale sprzedaży (np. na allegro).

Informację o dostępności produktu otrzymasz w momencie potwierdzania zamówienia.

 

Pamiętaj!

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu jego potwierdzenia. Zamówienia są potwierdzane ręcznie i czas zależy od np. zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. Brak możliwości kontaktu z klientem w sprawie zamówienia może dodatkowo wydłużyć czas realizacji.

Towar jest rezerwowany dopiero w momencie potwierdzenia zamówienia. Zamówienia składane w nocy oraz w dni wolne od pracy rezerwują towar w magazynie dopiero w momencie potwierdzenia przez nas zamówienia.

Podane terminy są wyliczone w oparciu o dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.

Podawany przewidywany czas wysyłki zamówienia na dany produkt nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kurierzy są pracownikami firm kurierskich które współpracują z ekostraganik.pl. Nie mamy bezpośredniego wpływu na jakość pracy poszczególnych kurierów, możemy jedynie składać skargi na opóźnienia z winy kurierów drogą przewidzianą w umowie pomiędzy nami a firmą kurierską.

 

Co zrobić jeśli realizacja zamówienia opóźnia się?

Nie otrzymałeś zamówienia? W pierwszej kolejności proszę sprawdzić czy nie została wysłana wiadomość z informacją o opóźnieniu i jego powodem. Proszę również sprawdzić, jaka jest przewidywana data wysyłki zamówienia - można to zrobić w zakładce "Moje konto" lub sprawdź email z potwierdzeniem zamówienia. Jeśli żadna z tych czynności nie wyjaśniła powodu opóźnienia, proszę o kontakt.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl