Produkt dnia
Tivo Specjał królika 1kg
Tivo Specjał królika 1kg
37,50 zł
Versele Laga Cuni Complete Adult 8kg
Versele Laga Cuni Complete Adult 8kg
160,00 zł
szt.
Versele Laga Cuni Complete Adult 500g + 150g Gratis!
Versele Laga Cuni Complete Adult 500g + 150g Gratis!
16,90 zł
Zuzala Sianko tymotkowe 500g
Zuzala Sianko tymotkowe 500g
15,00 zł
Tivo Sianko dla Niejadków 500g
Tivo Sianko dla Niejadków 500g
18,00 zł
szt.
Tivo Lipa 100g
Tivo Lipa 100g
6,00 zł
szt.
Tivo Babka lancetowata 600g
Tivo Babka lancetowata 600g
22,00 zł
szt.
Tivo Mniszek lekarski 600g
Tivo Mniszek lekarski 600g
23,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Producenci

Czas realizacji zamówień

 

W naszym sklepie w opisie danego produktu publikujemy informację o stanie naszego magazynu oraz o przewidywanym czasie wysyłki zamówienia. Wynosi on zazwyczaj od 24 godzin do 7 dni. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera towary z różnymi czasami realizacji, o dacie dostarczenia paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.

 

Termin wysyłki

Moment wysyłki zamówienia określany jest na podstawie naszego stanu magazynowego, spodziewanych dostaw oraz informacji uzyskanych od dystrybutorów i producentów.

Nie wszystkie produkty, które oferujemy w naszym sklepie są dostępne w naszym magazynie od ręki (choć staramy się na bieżąco uzupełniać ofertę), część z nich musimy sprowadzić na zamówienie - a to dodatkowo wydłuża proces zamówienia o kilka dodatkowych dni.

Pomimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o terminach wysyłki, z uwagi na ilość i jakość czynników (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mają wpływ na tą informację, możliwe jest zarówno skrócenie, jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia.

Jeśli czas realizacji zostanie wydłużony lub nie będziemy mogli zrealizować Państwa zamówienia - skontaktujemy się.

 

Aktualizacja stanów magazynowych

Nasz sklep jest wyposażony w funkcję aktualizacji stanów magazynowych. Proszę pamiętać, że pomiędzy momentami aktualizacji informacji o stanach magazynowych prowadzimy sprzedaż i klienci składają nowe zamówienia poprzez różne kanały sprzedaży (sklep, allegro lub zamówienia telefoniczne).

Istnieje prawdopodobieństwo, że mogą Państwo kupić produkt, który chwilę wcześniej został sprzedany w innym kanale sprzedaży (np. na allegro).

Informację o dostępności produktu otrzymasz w momencie potwierdzania zamówienia.

 

Pamiętaj!

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu jego potwierdzenia. Zamówienia są potwierdzane ręcznie i czas zależy od np. zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. Brak możliwości kontaktu z klientem w sprawie zamówienia może dodatkowo wydłużyć czas realizacji.

Towar jest rezerwowany dopiero w momencie potwierdzenia zamówienia. Zamówienia składane w nocy oraz w dni wolne od pracy rezerwują towar w magazynie dopiero w momencie potwierdzenia przez nas zamówienia.

Podane terminy są wyliczone w oparciu o dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.

Podawany przewidywany czas wysyłki zamówienia na dany produkt nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kurierzy są pracownikami firm kurierskich które współpracują z ekostraganik.pl. Nie mamy bezpośredniego wpływu na jakość pracy poszczególnych kurierów, możemy jedynie składać skargi na opóźnienia z winy kurierów drogą przewidzianą w umowie pomiędzy nami a firmą kurierską.

 

Co zrobić jeśli realizacja zamówienia opóźnia się?

Nie otrzymałeś zamówienia? W pierwszej kolejności proszę sprawdzić czy nie została wysłana wiadomość z informacją o opóźnieniu i jego powodem. Proszę również sprawdzić, jaka jest przewidywana data wysyłki zamówienia - można to zrobić w zakładce "Moje konto" lub sprawdź email z potwierdzeniem zamówienia. Jeśli żadna z tych czynności nie wyjaśniła powodu opóźnienia, proszę o kontakt.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl